Rozprawy doktorskie przed obronąBiblioteka Główna udostępnia wersje drukowane rozpraw doktorskich przed publiczną obroną na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Z pracami (oraz ich recenzjami i streszczeniami) można zapoznać się do dnia obrony w Czytelni Czasopism - po zamówieniu w Punkcie Obsługi Użytkowników. Realizacja zamówień odbywa się na bieżąco.

Z rozpraw można korzystać na terenie Czytelni Czasopism w miejscu wyznaczonym przez dyżurującego bibliotekarza. Obowiązuje zakaz powielania/kserowania rozpraw.

Po obronie - rozprawy pozostają w zbiorach Biblioteki i udostępniane są w Czytelni Czasopism. Wykaz wszystkich rozpraw obronionych na UEP znaleźć można w katalogu online.

Od 2009 roku Biblioteka umożliwia korzystanie z wybranych rozpraw po obronie w pełnotekstowej wersji elektronicznej. Prace umieszczane są w internecie w zbiorach Biblioteki Cyfrowej BG UEP.

Informacje o udostępnianiu rozprawy w wersji elektronicznej znajdują się w jej opisie katalogowym (umieszczono w nim link przekierowujący do pełnego tekstu). W przypadku istnienia wersji elektronicznej rozprawy po obronie, Czytelnia Czasopism nie udostępnia jej wersji drukowanej.Obecnie Czytelnia Czasopism udostępnia poniższe rozprawy przed obroną:


mgr Tomasz Kawecki

"Metodyka integracji technologii semantycznych wspomagająca realizację procesów traceability"

  • Wydział Gospodarki Międzynarodowej UEP
  • promotor: prof. dr hab. Maciej Szymczak, prof. zw. UEP
  • recenzenci:
   - dr hab. Wojciech Drożdż, prof. nadzw. Uniwersytetu Szczecińskiego
   - dr hab. inż. Krzysztof Witkowski, prof. nadzw. Uniwersytetu Zielonogórskiego
  • obrona: 29.11.2017, godz. 10.00, sala 236A w Budynku Głównym UEP (al. Niepodległości 10)