Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności Jak wyłączyć cookies? Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ

Rozprawy doktorskie przed obronąBiblioteka Główna udostępnia wersje drukowane rozpraw doktorskich przed publiczną obroną na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Z pracami (oraz ich recenzjami i streszczeniami) można zapoznać się do dnia obrony w Czytelni Czasopism* - po zamówieniu w Punkcie Obsługi Użytkowników. Realizacja zamówień odbywa się na bieżąco.

Z rozpraw można korzystać na terenie Czytelni Czasopism w miejscu wyznaczonym przez dyżurującego bibliotekarza. Obowiązuje zakaz powielania/kserowania rozpraw.

Po obronie - rozprawy pozostają w zbiorach Biblioteki i udostępniane są w Czytelni Czasopism. Wykaz wszystkich rozpraw obronionych na UEP znaleźć można w katalogu online.

Od 2009 roku Biblioteka umożliwia korzystanie z wybranych rozpraw po obronie w pełnotekstowej wersji elektronicznej. Prace umieszczane są w internecie w zbiorach Biblioteki Cyfrowej BG UEP.

Informacje o udostępnianiu rozprawy w wersji elektronicznej znajdują się w jej opisie katalogowym (umieszczono w nim link przekierowujący do pełnego tekstu). W przypadku istnienia wersji elektronicznej rozprawy po obronie, Czytelnia Czasopism nie udostępnia jej wersji drukowanej.


*W związku ze zamknięciem Czytelni Czasopism, rozprawy doktorskie do odwołania udostępniane są w Czytelni Książek.

Obecnie Biblioteka Główna umożliwia zapoznanie się z poniższymi rozprawami doktorskimi przed obroną:mgr Eli Laniado

"The role of organization culture, motivation and trust as determinants of employee engagement in a multinational manufacturing enterprise"
  • Katedra Konkurencyjności Międzynarodowej UEP
  • promotor: dr hab. Jan Polowczyk, prof. UEP
   - promotor pomocniczy: dr hab. Piotr Trąpczyński, prof. UEP
  • recenzenci:
   - prof. dr József Poór, Szent Istvan Egyetem, Węgry
   - dr hab. Marzena Stor, prof. UE we Wrocławiu
  • obrona: 26.02.2021 o godz. 10:00 za pomocą środka komunikacji zdalnej