Rozprawy doktorskie przed obronąBiblioteka Główna udostępnia wersje drukowane rozpraw doktorskich przed publiczną obroną na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Z pracami (oraz ich recenzjami i streszczeniami) można zapoznać się do dnia obrony w Czytelni Czasopism - po zamówieniu w Punkcie Obsługi Użytkowników. Realizacja zamówień odbywa się na bieżąco.

Z rozpraw można korzystać na terenie Czytelni Czasopism w miejscu wyznaczonym przez dyżurującego bibliotekarza. Obowiązuje zakaz powielania/kserowania rozpraw.

Po obronie - rozprawy pozostają w zbiorach Biblioteki i udostępniane są w Czytelni Czasopism. Wykaz wszystkich rozpraw obronionych na UEP znaleźć można w katalogu online.

Od 2009 roku Biblioteka umożliwia korzystanie z wybranych rozpraw po obronie w pełnotekstowej wersji elektronicznej. Prace umieszczane są w internecie w zbiorach Biblioteki Cyfrowej BG UEP.

Informacje o udostępnianiu rozprawy w wersji elektronicznej znajdują się w jej opisie katalogowym (umieszczono w nim link przekierowujący do pełnego tekstu). W przypadku istnienia wersji elektronicznej rozprawy po obronie, Czytelnia Czasopism nie udostępnia jej wersji drukowanej.


Obecnie Czytelnia Czasopism udostępnia poniższe rozprawy przed obroną:


mgr Filip Nowacki

"Wpływ przedsiębiorczości międzynarodowej opartej na współpracy na kształtowanie konkurencyjności przedsiębiorstwa"

  • Wydział Gospodarki Międzynarodowej UEP
  • promotor: prof. dr hab. Krzysztof Fonfara, prof. zw. UEP
   - promotor pomocniczy: dr Milena Ratajczak – Mrozek, UEP
  • recenzenci:
   - dr hab. Nelly Daszkiewicz, prof. nadzw. PG
   - dr hab. Marzanna Witek - Hajduk, prof. nadzw. SHG
  • obrona: 25.01.2018, godz. 12.00, sala 236A w Budynku Głównym UEP (al. Niepodległości 10)