Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności Jak wyłączyć cookies? Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ

ZbioryWspółpraca w zakresie kształtowania księgozbioru Biblioteki


• W celu zapewnienia dostępu do publikacji i promocji dorobku pracowników naukowych UEP, zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazywanie do zbiorów Biblioteki Głównej, w miarę możliwości: publikacji autorskich, materiałów konferencyjnych i pokonferencyjnych oraz seminaryjnych.


• Zapraszamy Państwa do współpracy w kształtowaniu księgozbioru naszej Biblioteki.

Prosimy o zgłaszanie propozycji zakupu literatury polskiej i zagranicznej zgodnie z profilem Uczelni. Prosimy o podanie:
- autora,
- tytułu,
- numeru ISBN lub ISSN.

W przypadku proponowania publikacji zagranicznych konieczne jest przedstawienie pisemnej akceptacji kierownika katedry (która może być przesłana e-mailem).


Prosimy o kontakt:

- w sprawie książek - z Oddziałem Gromadzenia: mgr Ewa Szczepaniak, e.szczepaniak@ue.poznan.pl, tel. 61 854 32 55, budynek Collegium Altum, 2 piętro, pokój 202,

- w sprawie czasopism - z Oddziałem Gromadzenia: mgr Maria Jolanta Wardaszko, j.wardaszko@ue.poznan.pl, tel. 61 854 33 52, budynek Collegium Altum, 3 piętro, pokój 302.

Propozycje można również zgłaszać - wypełniając formularz dostępny na stronie Biblioteki Zaproponuj książkę, czasopismo do zbiorów.